Když tým reportingu bloguje, finanční management se raduje.

Nebojte, básničky na blog psát nebudeme. Upozorníme vás na nové funkce a verze aplikace, přihodíme užitečný návod nebo studii z firemních financí a střípek po střípku tu poskládáme slovník finančních a Business Intelligence pojmů. Zkrátka to tu žije reportingem.

Funkce „Výběr všech následníků”, která byla uvolněna začátkem září v modulu Finance, je nyní k dispozici i v modulu Položky!

Dřív než začne padat listí ze stromů bychom vás rádi seznámili s novinkami, které jsme pro vás připravili. Přejeme vám hezký a z hlediska reportingu efektivní a bezproblémový podzim!

Naprostá většina manažerů se shodne na tom, že reporting je důležitým nástrojem řízení. Způsob, jakým se v českých firmách reporty vytvářejí, je ale často poměrně neefektivní. Více než polovina oslovených (51 %) není zcela spokojena s přehledem o kondici své firmy a 64 % považuje tvorbu reportů za příliš náročnou. Vyplynulo to z průzkumu provedeného společnostmi Deloitte a Reporting.cz.

Doporučte blok svým známým

Už jste vyzkoušeli náš online reporting?

Zašleme vám přístup do demoverze, kde si na testovacích datech osaháte BI aplikaci v cloudu. Nebo dáte přednost osobní prezentaci? Baví nás ukazovat největší vychytávky aplikace a odpovídat na záludné business dotazy. Máme-li to k sobě daleko, zkrátíme si cestu přes Skype a sdílením plochy.