Reporting.cz umí přesně to,
co potřebujete od finanční BI aplikace

Umožní vám dívat se na firemní finance ze všech úhlů a detailů, abyste při žádném rozhodnutí nešlápli vedle. Stačí pár kliknutí, upřesnit parametry a máte před sebou informaci, která vám usnadní práci. Navíc kombinuje reportování, plánování a jako chytrá stavebnice dokáže růst s vámi a přizpůsobit se každé roli managementu.

 
 

Přizpůsobuje se vám. Nebo si spíš vy přizpůsobíte jeho

Online reporting s vámi drží krok. Je pro malé i velké, pro firmy i neziskovky. A zvládnete ho upravovat jako skládačku bez vlastního IT týmu, naší podpory a dokonce i bez finančních investic. Stačí vám internetový prohlížeč a půldenní školení nebo podrobná nápověda. Pokud ale potřebujete, naši business konzultanti a data warehouse specialisté jsou vám k dispozici.

Poskládejte si ho jako „lego“

Rozvíjet reporting bude pro vás stejně snadné jako vytvořit tabulku v Excelu. Navrhli jsme ho tak, aby nasazení zabralo pár dnů nebo dokonce hodin. Chcete-li, necháme definice struktur na vás, ale kdykoli nabídneme pomoc.

Přizpůsobit reporting zvládnete sami. Napoví vám definiční mód, který umí zpracovat dokonce i struktury zkopírované z Excelu. Vytvářejte vlastní typy reportů, navrhujte finančně orientovaná KPI a generujte manažerské pohledy na data.

Je otevřený pro všechny

Nezávisle na oboru pomůže malé i velké firmě, obchodní společnosti i výrobnímu podniku, ale taky neziskovce. Podporuje skupinový reporting včetně konsolidace, historizaci reportů a české i mezinárodní standardy.

Pracuje s více datovými modely, abyste si mohli pro informaci sáhnout na správné místo. A ovládat ho, ale i libovolně přizpůsobovat firemním potřebám, dokáže kdokoli z finančního managementu. Boříme bariéry reportingu, přidáte se?

Definujte si vlastní reporty a grafy

Generovat konkrétní pohledy z připravených reportů je hračka. A stejně snadno reporty vytvoříte nebo upravíte. Nepotřebujete programátory ani naši podporu. Definiční mód vás každou úpravou datových struktur provede krok za krokem.

Naklikejte si libovolné typy reportů

Naklikejte si libovolné typy reportů

Připravíme 5 jedinečných typů, ze kterých odvodíte jakýkoli rozvahový, výsledkový nebo kombinovaný report. Do něj pak přidáváte a zasazujete řádky na příslušná místa stromu. Přístup k vytvořenému typu reportu povolíte všem nebo jen vybraným uživatelům.

Potřebujete vyhodnocovat třeba plnění nového motivačního kritéria prodejců? Definici takového typu reportu zvládnete jednoduše naklikat jako skládačku:

  • účty ke konkrétnímu reportu a roku, což umožňuje historizaci pohledů
  • řádky zobrazené v reportu s možností povolit u každého vhodné analytické funkce
  • vypočítané prvky přidají do reportu nefinanční ukazatele odvozené zadaným algoritmem
  • strom pro report a konkrétní rok určuje pořadí a strukturu prezentace řádků
Snadný import dat i struktur

Snadný import dat i struktur

Definici reportů, stromů, účtů, dimenzí i dalších struktur nemusíte připravovat přímo v aplikaci. Umí totiž importovat všechny struktury i jednoduchým copy/paste z Excelu. Sami děláme v business consultingu a víme, že by finanční management nedal Office z ruky. Import zchroustá i data z texťáku nebo ERP, takže dál používejte to, na co jste zvyklí.

Navíc si výslednou definici reportu stejně jednoduše vyexportujete do Excelu kvůli případné kontrole.

Připravte si užitečné grafy

Připravte si užitečné grafy

Nový graf vytvoříte podobně jako typ reportu. Potřebujete-li v grafu zobrazit najednou hodnoty z více reportů, nadefinujte si virtuální report se všemi zdrojovými daty. Obsah grafu už jen poskládáte zakliknutím řádků konkrétního reportu, na který chcete graf navázat. V prezentačním módu si pak kliknutím zobrazíte uložený graf a ten se vykreslí podle zadaných parametrů aktuálního reportu.

Jednoduchá správa společností, oprávnění i vzhledu

Přístup k administraci mají vybraní uživatelé. Umožňuje hlavně správu společností a jejich skupin,
abyste mohli reportovat skupinově – za víc firem, konsolidační celek nebo dceřiné společnosti.

Přístup k datům více společností

Přístup k datům více společností

V administraci pohlídáte napojení společností, nastavení importů dat z ERP a také uživatele s přístupem ke skupinovým datům nebo jednotlivým firmám. Díky tomu máte možnost se v prezentačním módu rychle přepnout na data jiné firmy nebo skupiny. Přístupová práva zajistí, že se každý uživatel dostane jen tam, kam potřebuje.

Uživatelé a přístupová práva

Uživatelé a přístupová práva

Správa uživatelů a přístupových oprávnění je dostupná v administraci aplikace, ale částečně i v definičním módu – při definici reportu nutně potřebujete omezit přístup k reportu jen konkrétním manažerům nebo oddělením firmy.

Uživatele zařadíte do skupiny, povolíte jim přístup k datům vybraných společností, právo definovat nové typy reportů a snadno se podíváte, kdy se do aplikace zalogovali naposledy. Podle dohody o poskytování technické podpory mají vybraní uživatelé přístup do helpdesku, kde zadávají požadavky na úpravy reportingu. Případně nahlašují potíže, které následně řešíme formou SLA.

Školení vám pomůže jít až do hloubky aplikace

Chcete poznat možnosti online reportingu až na kost? Definice typů reportů, struktur, dimenzí, stromů, účetních osnov, ale i importy a detailní nastavení systému – tohle všechno vás naučíme za půl dne. K tomu vám předáme zkušenosti našich business konzultantů, abyste si aplikaci přizpůsobili podle sebe a zároveň z reportování vytřískali co nejvíc. Školení je tak vhodné pro kohokoli z finančního managementu.

Ještě váháte? Ukážeme vám 15 důvodů, proč už Reporting.cz nedáte z ruky

Opravdu umí všechno, co potřebujete? Vyzkoušejte si to…

Dáme vám přístup k demoverzi, kde si zareportujete až do zblbnutí. Nebo aplikaci předvedeme osobně a rovnou zkonzultujeme, jak sedne do ruky právě vaší firmě. Máme-li to k sobě daleko, ukážeme vám reporting vzdáleně přes Skype a sdílením plochy. To vše samozřejmě zdarma a nezávazně.