Reporting.cz umí přesně to,
co potřebujete od finanční BI aplikace

Umožní vám dívat se na firemní finance ze všech úhlů a detailů, abyste při žádném rozhodnutí nešlápli vedle. Stačí pár kliknutí, upřesnit parametry a máte před sebou informaci, která vám usnadní práci. Navíc kombinuje reportování, plánování a jako chytrá stavebnice dokáže růst s vámi a přizpůsobit se každé roli managementu.

 
 

Přináší 15 skvělých výhod, kvůli kterým změníte pohled na finanční reporting a plánování

Bezpečnější než čekáte

V bezpečnosti jdeme dál než internetová bankovnictví. Vaše data chráníme v datovém skladu, který jsme zabezpečili proti haváriím i zneužití. Každou noc zálohujeme na 2 nezávislá úložiště. Aplikace běží v cloudu, takže je dostupná online na HTTPS a přenášená data i přístupové údaje se šifrují pomocí SSL.

Bezpečnost autorizace uživatele dokážeme zvýšit zasláním ověřovacího kódu přes SMS nebo e-mail. Logování ukládáme k případné kontrole administrátorem. Ten také vytváří nebo ruší uživatelské účty a nastavuje jim oprávnění přístupu ke konkrétním reportům.

Plaťte jen za užitečná data

Konečně je tu finanční software bez dlouhého nasazování a velkých investic. Přejděte na cloud a pronajměte si manažerský systém jako online službu. Za Reporting.cz platíte měsíčně méně než za telefon. Krabicovku ale nečekejte – koncept aplikace i datové modely jsou otevřené úpravám na míru.

Kanón na finance

Reporting.cz je BI aplikace zaměřená na finanční reporting a prezentaci manažerského účetnictví. Má v sobě specifickou logiku a BI funkce, ale také know-how z oblasti českých i mezinárodních finančních a reportovacích standardů.

Bleskové nasazení

Reporting.cz není krabicový software, který nainstalujete a používáte. Vyladili jsme ho ale tak, že po analýze a odsouhlasení datového modelu zvládneme reporting během pár hodin nastavit, vytvořit požadované sestavy a předat do ostrého provozu.

Kdykoli a kdekoli

Držíme krok s dobou, a tak máte k aplikaci nonstop mobilní přístup. Stačí vám jen internetový prohlížeč. I když si půjčíte cizí počítač nebo vytáhnete tablet, přes login a heslo se bezpečně přihlásíte ke svým nebo firemním datům v aktuální verzi.

Udělej si sám

Hledali jste finanční software, který budete mít pod kontrolou? Reporting.cz zvládnete po zaškolení sami připravit a rozvíjet bez vlastního IT týmu a dokonce i bez nás. Který jiný software vám dává takovou volnost?

Manažerská data skladem

Jeden nástroj vládne všem: reporting i plánování, Business IntelligenceDSS, OLAP i datový sklad. Zpracuje data z účetnictví, plánovacích nástrojů i Excelu nebo texťáku. A sám je transformuje do finančních výkazů a reportů ušitých vám na míru.

Integrujeme

Potřebujete dolovat informace, ale v účetnictví chybí data o tržbách a nákupce, o množství a ceně za jednotku nemluvě? K reportingu nad hlavní knihou připojíme reporting nad skladovými položkami nebo dalšími zdroji - výrobou, timesheety, CRM atd.

Sdílejte data a reporty

Přepínejte mezi skupinami firem nebo pracujte s daty jedné společnosti. Uložený report pak snadno nasdílíte kolegům nebo nadřízeným. A to není vše. Přístupová práva zajistí, že se uživatelé dostanou jen k analýzám a reportům, které potřebují vidět.

Je otevřený

Přizpůsobí se vašim manažerským i statutárním požadavkům. Je pro obchodní společnosti, výrobní podniky i neziskovky. Zvládá individuální i skupinový reporting a to včetně konsolidačních úprav.

Napříč účetními standardy

Je nezávislý na typu účetnictví a podporuje reporting podle českých, ale také IFRS a GAAP standardů.

Víc firem na jednom místě

Staráte se o reporting různých firem? Nebo máte dceřiné společnosti? Analyzujte je odděleně nebo za celou skupinu v jediném nástroji. Využijte logiku zpracování konsolidačních úprav, snadné přepínání zdrojů dat a další vychytávky.

Jednoduché ovládání

Ovládejte složité funkce jednoduchým způsobem. Na pozadí běží náročné databázové dotazy, výpočty a transformace v datovém skladu. V popředí je ale intuitivní aplikace, která vám umožní snadné ovládání, rychlou práci a přehlednou prezentaci informací.

Pomoc jako na zavolanou

Rozlousknout jakýkoli finanční oříšek vám pomůže tým business konzultantů, expertů na datové sklady, finance a účetnictví. Kromě toho máte po ruce technickou podporu, kdyby se cokoli rozbilo. Urgentní požadavky zadané do helpdesku řešíme obvykle do 4 hodin.

Aktualizace software zdarma

Reporting.cz je online finanční software, běží v cloudu a vy si ho pronajímáte jako službu za měsíční paušál. Všechno ostatní je na nás. Rozvíjíme funkce aplikace, vylepšujeme ji a přidáváme nové typy reportů. Vám se novinky zpřístupní automaticky.

Opravdu umí všechno, co potřebujete? Vyzkoušejte si to…

Dáme vám přístup k demoverzi, kde si zareportujete až do zblbnutí. Nebo aplikaci předvedeme osobně a rovnou zkonzultujeme, jak sedne do ruky právě vaší firmě. Máme-li to k sobě daleko, ukážeme vám reporting vzdáleně přes Skype a sdílením plochy. To vše samozřejmě zdarma a nezávazně.